İskambil Kartları ile Fal Nasıl Bakılır?

İskambil Kartlarının Anlamları İskambil Aşk Falı Nasıl Bakılır? İskambil Nedir? İskambil Kartları ile Fal Nasıl Bakılır? İskambil Maça Kartlarının Anlamları İskambil Falının Tarihçesi

Geleceği bilme isteği yüzlerce yıldır insanların merak ettiği ve uyguladığı bir durumdur. Bunun için insanlar çeşitli yöntemler kullanarak geleceğe ilişkin bilgiler almak ya da doğrudan geleceği ön görmek için fal adı altında birtakım uygulamalara başvurmuşlardır. Fal daha çok kehanet amaçlı ve doğrudan geleceğe yönelik bilgi alma amacıyla ortaya konurken, çeşitli yöntemler sayesinde rehberlik adı altında yapılan enerji okumaları da vardır. İskambil kartları sayesinde hem fal bakma hem de rehberlik alma gibi uygulamalar yapılabilir. İskambil kartlarını kullanarak tüm bu süreçlerden nasıl yararlanabileceğinize gelin hep beraber bakalım.

İskambil Kartları ile Fal Nasıl Bakılır?

İskambil kartlarıyla fal bakabilmek için öncelikle bir deste iskambil kartına ihtiyacınız var. Kartları aldıktan sonra bir süre kartları ellerinize alarak bilmek istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Bundan sonra öncelikle kartları dilerseniz açık olarak dilerseniz arkaları dönük olarak içinizden geldiği şekilde açılım yapabilirsiniz. Bu noktada kartların anlamları konusunda iç görülerinize güvenerek spontan açılımlar yaparak fal bakabilirsiniz. Bunun haricinde iskambil kartlarını belirli açılım teknikleri için de kullanabilirsiniz. Örneğin tarot kartlarındaki gibi çeşitli bilinen açılımları kullanarak sayılı ve dizilim şekilli olarak fal bakabilirsiniz. Kendi tekniklerine sahip olan açılımlar sayesinde dizilim anlamları ve kart anlamlarını belirleyerek daha geniş açılardan öğrenmek istediğiniz durumlara bakabilirsiniz. Fal bakarken özellikle bilmek istediğiniz konuya odaklanmak önemlidir. Bu sayede bilmek istediğiniz konular sizlere kartlar aracılığıyla gelecek ve çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. 

İskambil Kartları ile Rehberlik Alma

İskambil kartları ile rehberlik almak isterseniz aslında yine falda olduğu gibi birtakım aşamaları takip etmeniz gerekir. Örneğin iskambil kağıtları ile fal bakarken dilediğiniz konu hakkında geleceği görmeye niyet edersiniz. Rehberlik alırken amaç doğrudan geleceği bilmek değil burada meleklerden ya da kendi enerjinizden destek isteyerek daha geniş bir perspektif kazanmaktır. Bu sayede çok rahat bir şekilde yalnızca niyet alarak iskambil kartlarından rehberlik alabilirsiniz. İskambil kartları aynı zamanda sizlere cevap bulmakta zorlandığınız ve karar vermek için daha fazla bilgiye sahip olmak istediğiniz durumlarda da ön görü sağlar. Dilediğiniz tüm konular için kartları açarak dilerseniz kart anlamlarına göre dilerseniz kartlardan aldığınız o anki enerjilere göre yorumlama yapabilirsiniz.