İskambil Aşk Falı Nasıl Bakılır?

İskambil Kartlarının Anlamları İskambil Aşk Falı Nasıl Bakılır? İskambil Nedir? İskambil Kartları ile Fal Nasıl Bakılır? İskambil Maça Kartlarının Anlamları İskambil Falının Tarihçesi

İskambil kağıtları, oyunlar dışında fal amaçlı olarak da kullanılır. Elbette fal denildiğinde akla gelen en önemli konulardan birisi de aşk konusudur. Duygusal ilişkilerin ne yöne gittiği/gideceği, aklınızdaki kişinin sizi sevip sevmediği gibi alanlarda iskambil kartlarınız sayesinde bilgi alabilir ve fal açılımlarınız ile neler olacağını ön görebilirsiniz. Fal bakma yöntemleri arasında sıklıkla tercih edilen iskambil falı, aşk açılımlarında da sıklıkla tercih edilen fal çeşitleri arasında yer alır. İskambil kartı ile fal bakma yöntemlerine geçmeden önce iskambil kartları ile birden fazla seçenekte ve şekilde fal bakabileceğinizi bildirmekte yarar var.

İskambil Aşk Falı Bakma Yöntemleri

İskambil aşk falı bakabilmek için öncelikle iskambil kartlarına sahip olmanız gerekir. Bu aşamadan sonra kartlarınızı kullanarak aklınızdaki ya da kalbimizdeki kişiye odaklanmalısınız. Kim hakkında ne bilmek istediğiniz zihninizde tekrarlayın. Bu esnada kartları karmaya başlayın. Kartları kararken açılım yapma esnasında pek çok farklı yöntem bulunur. Örneğin açılımınızı kartlarınızı kararken düşen kartları açılımda kullanabilirsiniz. Kendi kartlarınızı açmak yerine bu yolu tercih ederek doğal bir şekilde kartlarınızı açabilirsiniz. Bunun haricinde kartlarınızı kardıktan sonra kendi seçeneğiniz kartlardan belirli dizelimler kullanarak da açılım yapabilirsiniz. Bu süreçte kartlarınızı seçerken dilerseniz kartlarınızı açık dilerseniz kartlarınızı ön yüzü görünmeyecek şekilde dizebilirsiniz. Yorumlamanızı, özellikle belirli dizilimlerde kartların geldiği yerlerdeki anlamlarına göre değerlendirerek yorumlarınızı daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz. 

İskambil Aşk Falı Dizilimi

İskambil aşk falı açarken sizler için kullanabileceğiniz açılımlar arasında bulunan kısa aşk açılımını kullanarak, aklınızdaki ya da kalbimizdeki kişinin sizi sevip sevmediğini ya da size ilgi duyup duymadığını öğrenebilirsiniz. Bu açılımı yapmak için üç kart çekmeniz gerekiyor. İlk kart sizin aklınızdaki kişi ile ilgili ne hissettiğinizi, ikinci kart düşündüğünüz kişinin sizinle ilgili ne hissettiğini ve son olarak üçüncü kart ise ilişkinizin  ne yöne gidebileceği, olumlu olup olmayacağı hakkında size bilgi verir. Bu açılımı yaparak kısa ve öz fal açılımı yaparak ilişkiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.